Priorytetem salonu Mad Bull Tattoo  dla każdej osoby,  która się tatuuje lub kolczykuje jest zapewnienie najwyższego stopnia sterylności. Wszystkie używane przez nas materiały są sterylne i jednorazowe. Zarówno igły jak i farby oraz pozostałe narzędzia  posiadają datę ważności sterylności, którą bezwzględnie przestrzegamy! Równie ważnym aspektem higieny podczas zabiegu jest świadomość samego przygotowania stanowiska, sposób współpracy z klientem oraz zachowanie środków higieny przez samego klienta – zarówno podczas zabiegu jak i po jego zakończeniu.  Każda osoba która zamierza korzystać z naszych usług, ma prawo do wglądu w sterylność oraz zadawania wszelkich pytań związanych z bezpieczeństwem. Najistotniejsze dla nas jest,  aby proces tatuowania oraz kolczykowania był w pełni bezpieczny dla zdrowia klienta oraz personelu. Nie szczędzimy środków na materiały i środki bezpieczeństwa. Zdrowie klienta jest dla nas tak samo ważne jak nasze własne! Pracujemy w pełni bezpiecznie. Pamiętaj – zdrowie nie ma ceny! Unikaj pokątnych pół – profesjonalistów czy drapaczy domowych (tatuaż w domu u klienta sterylnie – bzdura!). Wybierając profesjonalistów unikniesz problemów i powikłań.

galeria prac
Mad Bull Tattoo

Drogi kliencie! Zachowanie bezpieczeństwa swojego i tatuatora jest dla nas rzeczą nadrzędną, więc prosimy Cię, abyś stosował się do pomoższych wytycznych.

Na 2 dni przed sesją smaruj miejsce docelowe tatuażu kremem nawilżającym. 

Na 2 dni przed sesją nie pij alkoholu. 

Wyśpij się.

Zjedz porządny posiłek przed sesją tatuażu.

Weź ze sobą przekąskę i coś słodkiego do picia.

Weź ze sobą książkę bądź nośnik z ulubioną muzyką – umili Ci to czas. 

Przyjdź do nas z pozytywnym nastawieniem i uśmiechem na twarzy! 

Pod żadnym pozorem nie dotykamy stanowiska, na którym znajduje się sprzęt do tatuażu.

Nie kładziemy telefonu lub innych przedmiotów na zabezpieczone stanowisko oraz na leżankę/podłokietnik, gdzie będzie znajdować się tatuowana część ciała. 

Podczas sesji staramy się nie ruszać tatuowaną kończyną lub inną częścią ciała, która jest tatuowana. Jeśli odczuwasz nieznośni ból tatuowanego obszaru – powiedz o tym. Możliwe że potrzebujesz przerwy.

Jeśli chcesz kaszlnąć, kichnąć lub wykonać jakikolwiek inny ruch, zasygnalizuj to tatuażyście. Unikniesz wtedy niepotrzebnych nierównych linii lub innych niespodzianek, które trzeba będzie poprawić lub przerobić. Taka przeróbka może wpłynąć na całościowy wygląd tatuażu.  

Mad Bull Tattoo

Inka Tusz

Tatużystka znana z pięknych kompozycji kwiatowych, w które sprytnie wplata węże lub mandale. Inka to absolwentka Wydziału Artystycznego w Lublinie na kierunku Malarstwo. Specjalizuje się w stylu dorwork i koncept art oraz bliska jest jej tematyka wschodu – tatuaże w japońskim stylu. 

Mad Bull Tattoo

Nadia

Artystka z Ukrainy z 5 letnim stażem jako tatuatorka.  Siedzenie w miejscu nie jest dla niej! Nadia  najlepiej odnajduje się w kolorze oraz realizmie, ale zawsze z chęcią podejmuje się nowych wyzwań.

Mad Bull Tattoo

Izzy

Dziewczyna zakochana w kolorowych tatuażach, która tatuuje od roku. Iza jest osobą niezwykle kreatywną. Stale dąży do dalszego rozwoju oraz realizowania swoich pomysłów. W tatuażu pasjonuje ją styl neotradycyjny i old school. Oprócz tatuażu, jej zainteresowania to rękodzieło, rysunek i malarstwo. Burza mózgów przy szalonym projekcie? To jest to co Izzy lubi najbardziej!

Mad Bull Tattoo

Marta

Picerka od lat zajarana kolczykami. Marta stale dąży do doskonalenia siebie oraz swoich umiejętności. Zawsze wkłada całe serducho w to czym się zajmuje. 

DOŁĄCZ DO NAS